İpek Yolu Girişimci Kuluçka Merkezi

AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ

İpek Yolu Elektronik Geliştirme Kartı, Girişimci Kuluçka Merkezi mühendisleri tarafından tasarlanan ve üretilen bir geliştirme kartıdır. Bu kart, özel projelerde geniş bir uygulama yelpazesi sunmak amacıyla geliştirilmiştir. 

Daha Fazla 

SkyLogic Uçuş Kontrol Kartı, Girişimci Kuluçka Merkezi mühendisleri tarafından tasarlanan ve üretilen bir aviyonik sistemdir. Bu kart, 7 kilometre dahili haberleşme alanına sahip olup alçak irtifa roketlerde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. 

Daha Fazla 

MISFIRE v1.0, Girişimci Kuluçka Merkezi mühendisleri tarafından tasarlanan ve üretilen bir aviyonik sistemdir. Bu sistem, alçak irtifa roketlerinde güvenli ve etkili bir şekilde görev yükünü serbest bırakmak için özel olarak geliştirilmiş bir teknoloji içermektedir. 

Daha Fazla 

 

Roketler hedeflenen irtifaya ulaştığında görev yükünü serbest bırakmak ve yere güvenli bir şekilde iniş yapabilmeleri için özel olarak geliştirilen basınçlı kurtarma sistemleri kullanılmaktadır. 2021 yılında özgün olarak tasarlana ayrılma sistemimiz için patent başvurusunda bulunulmuş ve şu an ticari kullanıma yönelik hazırlıklarımız devam etmektedir. 

Daha Fazla